Hodinky PRIM

DOPRAVA NA CELÝ SORTIMENT HODINEK PRIM ZDARMA

Dotazy nebo objednávka po telefonu 608 734 612

×
 x 

0
 
Přepravní infomace

Logo ppl 330
Vaše zásilka bude doručena expresní kurýrní službou PPL, přímo na Vámi určenou adresu v rámci České republiky. Doba dodání je jeden den při objednání skladového zboží do 12:00. V okamžiku odeslání Vaší objednávky Vás emailem informujeme o jeho odeslání a zašleme Vám číslo balíku. Odkaz pro jeho online sledování zde.

bez nazvu 23 6.png.big.jpg
Balík do ruky.
Balík o hmotnosti až 50 kg, který doručíme na jakoukoliv adresu v ČR.
Podání Balíku Do ruky od 30 do 50 kg je podmíněno smluvním vztahem s ČP a těžší zásilky s hmotností nad 30 kg je možno podat pouze na vybraných provozovnách. Více se dozvíte ZDE.

 
Informace k platbě

Platba dobírkou:

Za zboží platíte až v momentě převzetí zásilky. Nově je možné platit dobírku i kartou přímo u kurýra PPL.

Předem na účet:

V momentě, kdy dokončíte objednávku, převeďte prosím peníze na jeden z našich bankovních účtů:

platba bankovním převodem na účet u ČSOB, číslo účtu 159292826/0300.

Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky. Upozorňujeme, že objednávku můžeme odesílat až po připsání celkové částky na náš účet.

Platba kartou online.

Vybrat si můžete také bezpečnou platbou kartou. Výhodou je okamžitá viditelnost vyřízení platby v našem systému a následná okamžitá expedice zboží k Vám.

 
Garantujeme nejnižší ceny

Pokud objevíte na internetu totožné zboží za nižší cenu, stačí zaslat emailem odkaz na požadovaný produkt a my rozdíl srovnáme, navíc získáváte slevu 10% na další nákup v eshopu www.hodinky-prim.eu.
Cena musí být vždy konečná, tj včetně poštovného a dalších příplatků.

 
Obchodní podmínky

Veškerý nákup v eshopu hodinky-prim.eu podléhá obchodním podmínkám, které si přečtěte ZDE. Zároveň je zákazník seznámen se Zásadami ochrany osobních údajů, s těmito se můžete seznámit ZDE.

Surface Pro 4 Table

Here is the pop up panel you can use to promote any product or products that you think your customers should see at the very top of the website. You can use 6 different modules positions between intro-1 and intro-6.

215,00 €

FIND OUT MORE BUY TODAY!


TOP